אינטרקום אלחוטי לבית + מצלמה לוידאו ולשער הבית 2021

אינטרקום אלחוטי לבית

מערכת אינטרקום אלחוטי זה המצאה גדולה לנוחיות של חיינו.
להיום כמעט אין בית או מבנה מגורים או עסק שלא מותקן בו מערכת אינטרקום. האינטרקום זה סוג של בקרת כניסה פשוט.

מטרתו היא סינון כניסה לזרים. מערכת אינטרקום מאפשר כניסה פשוטה לכלל אנשים שקבלו הרשאות לכניסה ומי שלא נמצא במעגר האנשים האלה לא יקבל אישור לכניסה .
מערכת אינטרקום זה סוג של תקשורת . לדוגמה : מגיעה בן אדם "זר" והוא רוצה להיכנס למבנה שמוגן ע"י מערכת אינטרקום.

אותו בן אדם יכול לבצעה חיוג למרכזיה ושם החליטו האם לתת לו להיכנס או לא.
מרכזיה משמעותה היא איש ביטחון או בן אדם שנותן הרשאות כניסה למבנה . מערכת אינטרקום זה טכנולוגיה מתקדמת ומאפשרת שיתוף עבודה עם סוגים שונים של מערכות .

כדוגמא אינטרקום ניתן לחבר אותו למערכת טלפונית או "מרכזיה . להיום קיימים דגמים חדשים של המערכת אינטרקומים שמאפשרים לא רק שיחת קול אלה גם צפיה בוידאו וזה מאוד נוח נותן תמונת אמת על מי שעומד מול הכניסה.

צריכים יעוץ ? מלאו פרטים
אינטרקום לשער כניסה
מערכת אינטרקום אלחוטי עם וידאו

שילוב אינטרקום עם מצלמת ווידאו

יש בעלי עסקים שיבחרו שילוב של אינטרקום יחד עם מצלמת ווידאו , בשעת אמת מערכת אינטרקום המחוברת למצלמה, תאפשר שיחה בשידור חי ובו זמנית צפייה באדם העומד מולה.

באמצעות שירות זה, תוכלו לדחות או לאשר את כניסתו של האדם לבניין ביתכם או משרדכם. כשאתם רוצים לסנן את כניסתו של האדם החשוד לביתכם או לבית העסק, השילוב בין מצלמת ווידאו לבין מרכיב אינטרקום, תספקנה לכם תמונה מלאה ואף מוקלטת של האדם המגיח לאזור מגוריכם או משרדם ובו זמנית תוכלו לשמר ולשמוע את קולו של זה במקרה שיתגלה בעתיד כאדם חשוד לצורך העניין.

דוגמא לאינטרקום עם וידאו

אינטרקום ומערך ביומטרי

במסגרת רכישת אינטרקום לעסק או לבניין הבית שלכם, תוכלו לשלב מערך ביומטרי הפועל על פי הטבעת סימון האצבע בכניסה.
המערך הביומטרי הינו חלק מוכר גם במוסדות העבודה לרבות לשכות העבודה, הוא מזהה את הבא או היוצא באמצעות אותה טביעת אצבע מוכרת.

מן הסתם את אותה טביעת אצבע לא ניתן לשנות, היא נותרת מוכרת ואמינה ולא ניתן להעתיק אותה- כך בעצם תגוננו על גורמים בלתי מזוהים המעוניינים להיכנס למתחם העסק או הבית ללא אישור.

בסיכומו של דבר, מערכות אינטרקום הפכו ייחודיות ומוכרות בעולם הבקרה, הבית והמשרד והדבר משמש אבטחה מפני גורמים המוכרים פחות ורוצים להיכנס למתחם האישי שלכם. השוק מביא איתו מגוון של מערכות אינטרקום אשר באמצעותם ניתן לבצע בקרה ברמה גבוהה לכניסת הבית או למשרד.

באמצעות שירות זה, הפכו בתי העסק והבית הפרטי למקומות בטוחים ומוגנים יותר.

לסיכום

כשחושבים על כך, אינטרקום הינו אחת ממערכות הבקרה הגדולות ביותר כשקשור לכניסה לבית.

בשנים האחרונות הביא שוק העסקים, מגוון של פתרונות גדול ביותר באשר לבקרת האנשים הנכנסים או יוצאים למבנה מגורים לצורך העניין.

אינטרקום מאפשר שיחה בו זמנית ובכך סינון עם האדם המעוניין להיכנס למבנה, במידה ומשהו לא עונה על הצרכים, האינטרקום יאפשר כניסה או אין כניסה לאדם עצמו. מאמר זה יספק לכם את כל המידע הנדרש באשר למערכות אינטרקום ופועלן.

אנו כאן עבורכם ליעוץ ללא עלות בכל הנוגע למערכות אבטחה ואינטרקום לבית, צרו קשר דרך הטופס.