מערכת אזעקה לבית פרטי מחיר

מערכת אזעקה לבית פרטי

איך בודקים את מערכת האבטחה בבית ?

בין אם ביתך מאובטח על ידי אחת מאותן מערכות אזעקה לבית ובין אם מנעול פשוט נועל את הדלתות והחלונות בבית, בודאי תוכל להפיק תועלת מבדיקה של ההגנה על הבית שלך.

האמנם ביתך בטוח כפי שהוא אמור להיות? האם באמצעות מספר מרכיבים פשוטים תוכל להקטין באופן משמעותי את הסבירות של פריצה לבית?

בדיקה של מערכת אבטחה לבית יכולה לתת מענה לשאלות אלה ולהעניק לך את השקט הנפשי שנובע מידיעה שהבית בטוח ומוגן, גם כאשר הדיירים בבית וגם כאשר הם מחוצה לו.

בדיקת מערכת האזעקה בבית

בדיקת מערכת אזעקה ביתית היא בדרך כלל מהירה ולא יקרה, אבל קרוב לודאי שתוצאות בדיקה שכזו ישפרו את הנכס שלכם למשך שנים רבות.

בוחני מערכות אזעקה טובים, הנקראים גם יועצי מיגון, יתבוננו בנכס שלכם בכללותו ויזהו כל אזור בעייתי שבו הבית אינו מוגן, או אינו מוגן דיו.

כמובן שהחלונות והדלתות יעברו סריקה ובדיקה רציניות ביותר, כי אלה הכניסות הגלויות לעין שדרכם יתכננו פורצים לחדור לביתכם. אבל אין אלה האזורים היחידים שבהם יתמקדו הבוחנים.

אזור החנייה, סביבת הגינה, העצים והתאורה – יעברו בדיקה מדוקדקת.

לעיתים קרובות, אזורים אלה מציפים את הבעיות שצריך לפתור.

מערכת מצלמות אבטחה לבית מחיר

עניין מצלמות האבטחה בבתים פרטיים בשנים האחרונות תופס תאוצה רבה, בכדאי למצוא המלצות למצלמות האבטחה הנכונות לביתכם אנו כאן עבורכם בכל עת. 

אנו מספקים יעוץ מלא לכל הקשור במערכות אבטחה ועונים על כל שאלה שעולה למשל :

מחיר מצלמות האבטחה משתנה בהתאם לדגם, בהתאם ליצרן וכמות המצלמות, אופי ההתקנה, ואיזה סט מצלמות נרצה, מחיר מצלמות אבטחה לבית נע בין 2200 ש"ח ויכול להגיע ל 10,000 ש"ח ואף יותר.

עלות התקנה למצלמות אבטחה לבית תלוי ב 2 פרמטרים עיקריים: אופן ההתקנה, וכמות המצלמות.
עלות התקנת מצלמות לבית ל 4 י'ח – סביבות 1,100 ש"ח. 
מחיר התקנת מצלמות אבטחה ל 7 י'ח – 1,400 ש"ח – 3,000 ש"ח.
כמובן שהמחירים הם מחירים ממוצעים: להצעת מחיר מפורטת אנא צרו עימנו קשר.

בכל מוצר אבטחה ישנם משתנים, למצלמות אלחוטיות יש מספר יתרונות ומספר חסרונות. קשה לאמר חד משמעי האם כדאי או לא, צריך להתחשב בפרמטרים חיוניים למשל מי היצרן, היכן נרצה להתקין את המערכת ?
תמיד נמליץ מכיוון שאינכם מקצועיים, כדאי לתת לנו לבצע את עבודתנו, אנו מספקים יעוץ חינם בנוגע למצלמות אבטחה אלחוטיות. צרו קשר כבר עכשיו ונדע לתת לכם תשובות מדויקות ותכנון נכון עבור ביתכם.

המיקום של מצלמות האבטחה בבית הוא פרמטר חשוב ביותר, ובעצם יקבע אם ההתקנה בוצעה כראוי תוך כדי ניצול מקסימלי של המערכת, התקנה לא מקצועית וללא תכנון היא בזבוז מוחלט של כסף.
יש להתחשב בזוויות ולבצע תכנון מקצועי אל תתנו לבעלי מקצוע חאפרים לבצע זאת עבורכם! Spy-Tech כאן עבורכם להתקנה מקצועית ומיקום המצלמות בצורה היעילה ביותר.

מצלמות אבטחה לבית להתקנה עצמית

כאשר אנו מספקים ללקוח מצלמות אבטחה להתקנה עצמית אנו מספקים גם טיפים להתקנה.

חשוב לנו לעזור באופן אישי לכל לקוח שלנו, אנו מודעים שחלקכם מחפשים מערכות מצלמות אבטחה בזול, ולעיתים התקנה עצמית היא פתרון לא רע, כמובן במידה וההתקנה לא מורכבת מדי.

בדיקת מיגון ואזעקה בבית פרטי

אמנם יועצי המיגון יציעו לך מספר שיפורים לבית, אבל אלה לא נועדו להפוך את ביתך למבצר מבוצר!

למעשה, אתה עשוי להיות מופתע עד כמה יכול ביתך להפוך למאובטח יותר באמצעות מספר שינויים קלים.

כמובן, שאם אתה רוצה שביתך יהפוך למבצר, תמצא חברת אבטחה שתגשים את רצונך.

עם זאת, כיוון שרובנו די אוהבים את המצב הנוכחי של הבית שלנו, בידוק בטחוני של הבית עשוי להצביע על כמה מאפיינים קטנים בנכס שבאמצעות שינוי קל יכולים להפוך את הבית למקום בטוח יותר ואטרקטיבי פחות לפולשים פוטנציאליים.

אנו מספקים מגוון רחב של שירותים הן לבתים פרטיים והן למגזר העסקי, מצלמות אבטחה לבית להתקנה עצמית, מערכות אזעקה, ומערכות מיגון שונות ומגוון רחב של מוצרים לאבטחה.

מערכות אבטחה מומלצות לבית לשנת 2020 ▼
לוגו ספייטק מערכות אבטחה אזעקות ומצלמות
נגן וידאו

מי מבצע בדיקת למערכות אבטחה בבתים פרטים ?

בארה"ב ישנם אזורים בהן המשטרה מציעה בוחני אבטחה בחינם.

זוהי אופציה טובה מאד כיוון שהאינטרס של המשטרה הוא למנוע פשיעה. בודקים אלה מבצעים בדיקה אובייקטיבית של צרכי האבטחה של הבית.

בעקבות מידע שיש להם על סוגי הפשעים שאופייניים לשכונה, הם מעניקים הצעות שיפור שמתאימות למגמות אלה.

בארץ המשטרה אינה מספקת בדיקות חינם, אך אולי אפשר לבקש מהם עצות בנושא.

קבלת ייעוץ חיצוני כרוכה בד"כ בתשלום, ייעוץ כזה כולל בדיקה יסודית מאד עם רשימה ברורה של פריטים שיוכלו לשפר כל מערכת אזעקה בביתית.

חברת Spy-Tech  מציעה את שרותי הייעוץ הנ"ל בחינם וללא התחייבות !! ( במידה ועסקה בוצעה ).

יש בעלי בתים רבים שערכו בעצמם בדיקה של אבטחת ביתם, אבל האמת היא שאין תחליף לעין מקצועית. חברת Spy-Tech מציעה, כאמור, ללקוחותיה אנשי מקצוע אמינים ומקצועיים.

כיוון שמעטים הם בעלי הבתים שמכירים את כל הטריקים של המקצוע (ובעלי הבית גם בדרך כלל לא אובייקטיביים כשהם בוחנים לבד את ביתם)

אין ספק שהזמנת בעל מקצוע לבצע את הבדיקה, היא רעיון טוב.
אנו כאן עבורכם בכל עת ליעוץ וכל שאלה : 
פנו אלינו דרך דף צור קשר או לחילופין שלחו הודעה 
info@spy-tech.co.il

 לרשימת המלצות >> מצלמות אבטחה מומלצות 2020