מצלמות אבטחה כולל התקנה מקצועית

התקנת מצלמת אבטחה

מדוע חשוב להתקין מצלמות בצורה נכונה ?

בשנים האחרונות נוכחנו לדעת שמצלמות האבטחה הינם חלק מחיינו.

בין אם מדובר בעסק הפרטי הקטן, בין אם זה מדובר בבית הקפה השכונתי, בין אם זה מדובר בפיקוח אחר המטפלת, או שמדובר במצלמות אבטחה לבית העסק כגון:

 • מפעלים
 • משרדים
 • עיר ללא אלימות
 • אבטחה על ישובים לצורך התרעה על אירוע פח"ע.

אנו ב-ספייטק מציעים מערכות אבטחה מתקדמות לגופים עסקיים והן מערכות לשימוש הפרטי כולל התקנה.

כדאי להתייעץ בבחירת מערכת אבטחה והתקנתה ישנם המון בעלי מקצוע שלא עושים זאת כראוי והחשיבות המקצועית כאן גדולה מאוד !

אנו נתאים אותה לפי צרכיכם, ישנם מספר תנאים המשפיעים על מחיר המערכת, ועל כן חשוב להתאים אם צרכי האבטחה של הלקוח למערכת המתאימה.

מחיר דוגמא להתקנת 8 מצלמות אבטחה כולל התקנה

מחיר ההתקנה כמובן משתנה בהתאם לקושי העבודה והדרישות השונות.
התקנה מקצועית של מערכת עם 8 מצלמות מתחיל מ – 3,500 ש"ח – 7,500 ש"ח כולל המצלמות ( כמובן המחיר ישתנה על פי בחירת המצלמות גם כן ).
אם תרצו לקבל רשימה של מצלמות מומלצות לחצו כאן

צריכים יעוץ ? מלאו פרטים

לבחור את המצלמה האיכותית בשבילכם

הדבר הראשון שעלינו לעשות הוא להחליט אילו מצלמות יכולות לשמש אותנו – במידה ואנחנו נמצאים בסביבה הביתית, כנראה שמדובר על מצלמות גלויות, אשר יכולות לעמוד בנזקי מזג האוויר ויכולות לשמש אותנו לכיסוי של שטח רחב ככל הניתן.

כמובן, כל אירוע בפני עצמו כאשר אנחנו מחליטים אילו מצלמות יכולות לשמש אותנו, אבל כמובן שנרצה לשמור על יחס טוב בין ההשקעה לבין ההגנה שאלה מספקות לנו.

חבל לשלם יותר על מצלמות אבטחה ומערכות אבטחה

כיום אפשר למצוא מצלמות כמעט בכל פינה. במועדונים, בנקים, חנויות, סופרים, במרכזים הומי אדם ואפילו בחניונים ובכבישים.
בפעם הבאה שאתהיו בקניות תשימו לב שיש גם שם מערכת אבטחה שמטרתה לתת פתרון ופיקוח על בית העסק.

אנו ב-ספייטק מתאימים לכם את המערכת לפי התקציב שלכם, לאחר שהתאמנו את המערכת אנו מגיעים לבית העסק תוך מספר ימים לביצוע ההתקנה.

כמה נושאים בנוגע לבחירה של מצלמות אבטחה שאנחנו צריכים לשקול:

 • האם מדובר על מצלמות גלויות או נסתרות?
 • האם את המצלמות אנחנו ממקמים במקום שחשוף לרוחות וגשמים?
 • האם אנחנו רוצים מצלמות אבטחה במעגל סגור, או כאלה שמקושרות ישירות למוקד אבטחה?

במידה ואנחנו לא יודעים עדיין מה הפתרון הטוב ביותר בשבילנו, רצוי להתייעץ עם מומחים של ספייטק אשר יוכלו לספק לנו את הליווי והייעוץ כדי לעזור לנו להיות בטוחים.

מצלמות אבטחה ביתיות - מידע לפני התקנה

בעידנים המתקדמים של היום הרבה אנשים לא יודעים איך לאבטח את הבית שלהם גם בדיעבד, אחרי שכבר התבצעה הפריצה ובעלי בתים רוצים לדעת כיצד להחזיר להם את הרכוש.

או מכל סיבה אחרת שמצריכה צילום ותיעוד של מעשים שליליים, צריך מצלמות אבטחה מקצועיות שיעשו את העבודה כהלכתה, על כן מצלמת אבטחה כיום נחשבת לאלמנט הטוב ביותר לאבטחת בתים, בניינים, מוסדות, מפעלים, וכמובן חנויות.

יש הרבה מאוד סוגים של מצלמות אבטחה לבית ולמשרד ומרוב המבחר אנשים נוטים להתבלבל באיזה מצלמות אבטחה להבין, בשביל ליצור אי בלבול אספנו בשבילכם כמה סוגי מצלמות שמשמשים לאבטחה במקומות שונים.

 • מצלמות  אלחוטיותלאלה שרוצים שלא להסתבך עם יותר מדי חוטים ולעשות את המצלמה עוד יותר נסתרת, יש אפשרות להתקין מצלמות אלחוטיות, בדרך כלל זה יותר טוב לבתים פרטיים ששם בעלי הבתים אינם רוצים שמי שמגיע אל הבית ידע שיש להם מצלמות .

 • מצלמות  נסתרות :ככל שעובר הזמן תושבים מבינים שבעזרת מצלמות נסתרות אפשר לאבטח את הבית \ משרד \ מפל ברמה גבוהה מאוד, לעיתים המצלמות הנסתרות יכולות להתריע גם גנבים ופושעים מסוג זה, והיא יכולה לשמש אפילו יותר כהתראה מאשר צילום ותיעוד הפשע.

מדריך התקנת מצלמות למי שמעוניין בהתקנה עצמית >>

מידע על מצלמות במעגל סגור לבית

הסוגים הם רבים ומגוונים, המחירים שונים אבל התועלת בסופו של דבר היא אותה התועלת, אלא אם כן כללנו גם עלות התקנת מצלמות אבטחה ביתיות שהיא לעיתים חלק בלתי נפרד מהמוצר עצמו.

מכאן אנחנו נכנסים לנושא שונה לגמרי, מצלמות במעגל סגור !
זה אולי נשמע לכם מוכר אבל כנראה שלרובכם אין שמץ על מה מדובר, אם כן – כאשר מדברים אתכם על מצלמות במעגל סגור בעצם מציגים לכם את המצלמות המתקדמות ביותר שיש היום לשוק להציע, בעזרת הסוגים הללו של המצלמות כל אחד יכול לקבל שירות אבטחה "אוטומטי" ואפקטיבי.

ולא, לא מדובר על מצלמות אבטחה בשידור חי – שמשמשות בעצם לצפייה חיה במתרחש, בדרך כלל מצלמות אבטחה בשידור חי שייכות למשרדים וחנויות תכשיטים שבודקות מה עושים אנשים בזמן אמת ולעיתים קרובות יש גם עובדים שהמשרה שלהם היא לעמוד אל מול המסך ולראות את המתרחש.

המחשבה על אבטחה לבית ...

חושבים על מצלמת אבטחה לבית ?
אתם לא לבד, כמו שציינו הרבה מאוד אנשים מעוניינים במצלמות בכדי לאבטח את ביתם, אבל לא כולם עושים את ההחלטה הנכונה, אנחנו כאן בשביל לעזור לכולכם להגיע אל ההחלטה שתשנה את סדר האבטחה בבית שלכם !
בין אם אתם צריכים מצלמות אלחוטיות ובין אם מצלמת אבטחה במעגל סגור

 כעת יש מישהו שירים את הכפפות ויעזור לכם לקבל את ההחלטות על המוצרים הכי מוכרים ומומלצים.

גם מצלמה במעגל סגור היא חיונית לאנשים פרטיים, וגם כאן אנחנו נמצאים בתמונה וכבר מצאנו לכם את מי שמספק התקנת מצלמת אבטחה מקליטה גם לבתים פרטיים.

נסיים עם כך שנגיד שהעולם הזה רק הולך ומתפתח וכדאי שאתם תהיו שם כשזה קורה, לפני שאתם חושבים על לרכוש מצלמת אבטחה נסתרת אל תהיו שאננים ותחשבו שזה 1+1 כי זה ממש לא, המקצוענים שלנו יעזרו לכם לאורך הדרך ובעזרתם תגיעו לבחירה טובה יותר, מקווים לשמוע מכם בקרוב ושוב זכרו !

 • בחירת מצלמות אבטחה אלחוטיות \ ביתיות היא עסק למקצוענים, לא לעשות זאת לבד !
 • זה לא "בושה" לרכוש מצלמת אבטחה נסתרת גם לבית פרטי, כיום השוק פונה גם לזה

היכן ניתן להתקין מערכת DVR StandAlone ?

מערכת DVR StandAlone מספקת פתרון אבטחה ומיגון לכל מקום אשר ברצוננו לאבטח, לפקח או להשגיח בעזרת מצלמות אבטחה בצפייה מקומית או בצפייה מרחוק. 

המערכת עובדת עצמאית ללא צורך במחשב, דבר החוסך בעלויות מערכת האבטחה וכמו כן, המערכת מספקת פתרון אבטחה מעולה לבעיית חוסר מקום.

מכשיר ה- DVR Standalone הינו קטן וקומפקטי וניתן להסתירו בקלות לדוגמא: ביחד עם מערכת הקולנוע הביתי או להסוותו עם הממיר של הטלוויזיה. מערכת DVR StandAlone מבוססת על מערכת הפעלה לינוקס שהיא פחות חשופה לווירוסים ואקרים.

מערכת אבטחה זו מספקת פתרון אבטחה מעולה למיגון ואבטחת הבית, המשרד או העסק ומשמשת כאמצעי הרתעה עבור גנבים או כאמצעי פיקוח על עובדים סוררים. בעזרת שימוש במערכת DVR StandAlone ניתן לבצע מעקב במשך 24 שעות ביממה.

מערכת מצלמות אבטחה מבוססת DVR StandAlone

מערכת מצלמות האבטחה מבוססת DVR StandAlone הינה מערכת אבטחה ייעודית המאפשרת צילום, צפייה והקלטה בזמן אמת באופן עצמאי ללא צורך במחשב. מערכת (DVR (Digtal Video Recorder לוכדת את הוידיאו ממצלמות אבטחה אנלוגיות וממירה אותם לפורמט דיגיטלי לצפייה ואיחסון. DVR StandAlone נחשב ל"מוח" של מערכת האבטחה.

בשוק קיימות גם מערכות DVR המאפשרות לצפות מרחוק במתרחש דרך רשת האינטרנט בשידור חי מכל מקום בעולם.

המערכת עובדת בדומה למכשיר הוידיאו כלומר, ניתן לחבר את המערכת אל מסך הטלוויזיה או אל מוניטור ולצפות בנעשה או לצפות בהקלטות.

בניגוד למכשיר הוידיאו המקליט על קלטות,  מערכת DVR StandAlone שומרת את ההקלטות בצורה מסודרת (לפי ימים, שעות ואירוע) על הכונן הקשיח המותקן במכשיר, דבר המאפשר הקלטה לזמן ממושך יותר.

המערכת מאפשרת הקלטה דיגיטלית לפי גילוי תנועה, הקלטה מתוזמנת (לפי ימים ושעות מתוכנן מראש). בנוסף, המכשיר DVR StandAlone הינו  מכשיר קטן ולכן, חוסך במקום.

מהם רכיבי מערכת DVR Standalone ?

 • מצלמות במעגל סגור
 • מכשיר DVR StandAlone
 • מסך
 • מערכת חיווט המקשרת בין המצלמות אל המכשיר
מבנה מערכת dvr

סיכום לפני שנחליט איזה מצלמות להתקין

לפני שתחליטו איזה מצלמות להתקין בדקו היטב את האם החברה או המתקין אכן מקצועיים.
ספייטק מתמחים בכל הקשור להתאמת של מצלמות ביתיות או לעסקים כולל הקתנתם, תמיד תוכלו לקבל מאיתנו 
יעוץ מלא ללא כל התחייבות, מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם .